Послуги дизайнера


   Пропонуємо комплексну послугу будівельних робіт , дизайн-проект інтер'єру. Взаємодія дизайнера з клієнтом - це запорука успіху по створенню проекту, який повністю задовольнить замовника.

Дизайн інтер'єру - це , створення обстановки у майбутньому помешкані , в якій буде комфортно перебувати господарям і їх гостям . Створення дизайн-проекту є найбільш необхідним на початковій стадії ремонту, він дозволить правильно сформувати бюджет, підібрати і придбати потрібні будівельні матеріали.

Авторський нагляд .Ця послуга не тільки звільнить Вас від багатьох проблем стосовно ремонту та зекономить Ваш час , а й надасть впевненість у якісному результаті. До того ж, у процесі проведення ремонтних робіт виникає безліч запитань та різноманітних проблем, вирішувати які потрібно на місці,негайно,кваліфіковано.

Без досвіду спеціалістів це дуже непросто. Тому ми пропонуємо повний авторський нагляд який передбачає закупку усіх облицювальних та технічних матеріалів, розробку кошторису, надання професійної бригади майстрів, підбір та закупку меблів.

https://www.facebook.com/D.C.D.Interior

Тел.096 6464 351 Дмитро.

Фото готових проектів


© Наша адреса : вул.Хмельницьке шосе, 38 , м.Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32301
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати